Ads 468x60px

23 Ağustos 2013 Cuma

Ben Affleck, Batman mi oluyor?

Ben Affleck, Batman mi oluyor?

Ben Affleck, Batman mi oluyor?

Christian Bale'ın Batman serisini bıraktığını açıklamasından sonra, bu rolü kimin üstleneceği büyük tartışma konusu olmuştu. Ben Affleck, Batman rolünün yeni sahibi oldu.
Ünü aktör Ben Affleck, iki süper kahraman Batman ve Superman’i bir araya getirecek filmde Batman rolünü Christian Bale’den devralacak.
Merakla beklenen yeni Batman arayışı sona erdi.
ABD’li aktör Ben Affleck’in yeni Batman olarak seçildiği açıklandı. Böylece Affleck, Christopher Nolan yönetmenliğinde çekilen 'Dark Knight' serisinde Batman’i canladıran Christian Bale’in varisi oldu.
Warner Bros. stüdyolarından yapılan açıklamada, Affleck’in Batman ve Superman’i bir araya getirecek yeni filmde Bruce Wayne (Batman) rolünde olacağı belirtildi. Çizgi roman dünyasında olduğu kadar beyazperdenin de vazgeçilmez karakterleri arasında yer alan Superman ve Batman, 2015 yılında aynı filmde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.
Filmi bu yaz yeni Superman uyarlaması 'Man of Steel'le karşımıza çıkan Zack Snyder yönetecek. Filmde Superman rolünü yine Henry Cavill üstlenecek. Bu yaz gösterime giren 'Man of Steel', dünya çapında 650 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı.
41 yaşındaki Affleck, daha önce 2003 yapımı Daredevil filminde görme duyusunu kaybetmiş bir süper kahramanı canlandırmıştı.
Batman rolünü daha önce Christian Bale, George Clooney ve Michael Keaton üstlenmişti.
Ben Affleck yönettiği 'Argo' filmiyle ise ‘en iyi film’ Oscar’ını kucaklamıştı.
ntvmsnbc

0 yorum:

Yorum Gönder